Tańszy kredyt samochodowy w BNP Paribas

BNP Paribas proponuje w ramach oferty specjalnej także kredyt samochodowy z oprocentowaniem od 6,9 proc. w skali roku na zakup samochodu nowego lub używanego do 10 lat na kwotę maksymalną do 500 000 zł. Warunkiem uzyskania takiego oprocentowania jest, tak jak w przypadku kredytu gotówkowego, posiadanie konta osobistego z pakietem M lub L. Dla kwoty kredytu do 14 999 zł obowiązkowy będzie pakiet M lub L, a dla kwoty od 15 000 zł pakiet L. Osoby, które nie skorzystają z opcji oferty specjalnej z kontem, otrzymają oprocentowanie w wysokości od 8,9 proc. Klienci, którzy zechcą otrzymać oprocentowanie w ramach specjalnej oferty kredytu samochodowego, zostaną objęci ubezpieczeniem, którego składka wyniesie od 2,99 proc. Dodatkowo z oferty specjalnej może skorzystać klient, który posiada kredyt samochodowy udzielony przez inny bank i chciałby dokonać jego refinansowania (dotyczy pojazdów do 8 lat).

Kredyt dostępny jest w oddziałach banku, a także w komisach samochodowych i u autoryzowanych dealerów samochodowych.

Zarówno w przypadku kredytu gotówkowego, jak i samochodowego, opłata za pakiet M lub L wyniesie 0 zł, jeśli przez cały okres kredytowania, comiesięczne wpływy na konto klienta wyniosą 1500 zł dla pakietu M lub 2500 zł dla pakietu L oraz jeśli klient dokona co najmniej trzech płatności za towary lub usługi kartą debetową wydaną do konta osobistego.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy kampania reklamowa, która rusza już 1 marca pod hasłem „Porozmawiajmy o Twoich planach”. Kampania będzie obecna w telewizji i internecie do końca czerwca.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

Leave a Reply